Řád vršovického lva 2016

V roce 2016 Řád vršovického lva získali:

  • Klára Šulcová, studentka 4AL, za vynikající práci ve školním divadelním kroužku, jako člence desetičlenného týmu za 1. místo v celosvětové soutěži Global Enterprise Challenge 2015, jako člence tříčlenného týmu za 6. místo v krajském kole soutěže Ekonomický tým, jako člence tříčlenného týmu za 1. místo v soutěži pražských obchodních akademií v ekonomice a v účetnictví a za obětavou pomoc při organizaci dnů otevřených dveří

  • Martina Bláhová, studentka 4BL, za vynikající práci ve fiktivní firmě Antre, především za práci tiskové mluvčí, za komunikaci s vystavovateli, vstřícnost, pracovitost a obětavost a za realizaci 22. mezinárodního veletrhu fiktivních firem, jako člence tříčlenného týmu za 1. místo v krajském kole a za 6. místo v republikovém finále soutěže Ekonomický tým, za 1. místo v celopražské soutěži v ekonomice a v účetnictví a za 4. místo v celopražské soutěži v účetnictví.

  • Jakub Jiroušek, student 4BL, za vynikající reprezentaci školy a za úspěchy na poli hudby, divadla a umění, především za vynikající čtyřletou práci ve školním divadelním kroužku Herold, za pomoc při organizaci dnů otevřených dveří a za realizaci kulturního programu při oslavách 50. výročí založení Obchodní akademie Heroldovy sady.

  • Tomáš Vaňák, student 4BL, za vynikající reprezentaci v soutěžích ve zpracování textu na počítači, především za titul vicemistra světa ve wordprocessingu, za titul juniorského mistra republiky v téže disciplíně a za další tři medaile z mistrovství republiky ve wordprocessingu a korektuře textu, za spolehlivost, svědomitost, pečlivost a ochotu při přípravě a průběhu oslav 50. výročí založení Obchodní akademie Heroldovy sady, za obětavou pomoc na charitativních akcích, za 6. místo v celopražské soutěži v účetnictví a za obětavou pomoc při přípravě a organizaci regionální soutěže ve zpracování textu na počítači.