Zájmové aktivity

Zájmové aktivity


Kam dál?

FotoKlub

V tomto školním roce se bude v případě zájmu konat fotografický kroužek ve čtvrtek od 14:00 do 15:00 hodin. 

Kroužek je pro všechny, kdo rádi fotí, chtěli by se ve své tvorbě zdokonalit a mají zájem přispívat k fotodokumentaci školy.

Zájemci se mohou hlásit na...
Prohlédnout si článek

Klub mladého diváka

Přehled objednaných představení na listopad 2022

1. představení Maryša, Národní divadlo, přihlášení v červnu, 23. 9.; Kostky jsou vrženy, Ypsilon – 1. ročník 24. 11.; Jo, není to jednoduché Palace – studenti 2.–4. ročníků přihlášení v září, 30. 11.

2. Oddací list,...
Prohlédnout si článek

Školní knihovna

Školní knihovna obsahuje nejen doporučenou četbu, ale také prózu i poezii či odbornou literaturu (např. příručky dějepisné, zeměpisné, lingvistické, literární atd.) mimo seznam doporučených knih na češtinu. V omezené míře se najdou též knihy cizojazyčné. Fond knih je průběžně doplňován.

Provoz...
Prohlédnout si článek

Spolek Herold

Konkurz do divadelního kroužku se koná v úterý dne 13. září od 14:30 v učebně 210. Chcete-li se pobavit a pobavit i jiné, těšíme se na vás, neboť není malých rolí. Divadelní zkoušky budou probíhat pravidelně každé úterý od cca 14:15 do cca 16:00.

Letos bude na programu...
Prohlédnout si článek

Turistický kroužek

Turistický kroužek vznikl nenásilně ve Vysokých Tatrách, kam se na začátku října roku 2013 vydala banda nadšenců z různých ročníků naší obchodky. Bylo to tam moc pěkné a fajn, a tak jsme se rozhodli, že takových akcí budeme podnikat víc.

Rád poznáváš nová místa? Rád cestuješ? Chodíš po...
Prohlédnout si článek