Školní rok 2013/2014

Soutěže ve zpracování textu na počítači

• naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, pražského Vánočního turnaje na OA Dušní, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu, mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textu, pražské soutěže Kollárův beránek, Májového turnaje na OA Hovorčovická, mezinárodní internetové soutěže Intersteno, republikové soutěže ZAV Jihlava pro žáky 1. ročníků
  • Lucie Hejtmánková získala v prosinci 2013 zlatou medaili na mistrovství republiky open ve zpracování textu, a to v kategorii juniorů v disciplíně wordprocessing (profesionální formátování mnohastránkového textu ve Wordu)
  • na středoškolském mistrovství republiky ve zpracování textu (OA Neveklov) získala Lucie Hejtmánková v disciplíně wordprocessing zlatou medaili; Richard Stiebal obsadil 11. místo v disciplíně korektura textu, Tomáš Vaňák obsadil 19. místo v disciplíně korektura textu

Ekonomické soutěže

• studenti ze třídy 2DO Sabina Holanová a Dominik Venta obsadili v pražské soutěži IT ZEUS (pořádané na OA Resslova 5) 2. místo
  • studenti ze třídy 3DO Lucie Chábová, Kateřina Skokanová a Tereza Paková obsadili v ekonomické soutěži pořádané na OA Dušní 2. místo
  • studenti ze třídy 4DO Lucie Hejtmánková, Lukáš Burian a Petra Vostrá obsadili 1. místo na tradiční ekonomické soutěži (pořádané na OA Resslova 8)